Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Güdül Masaj Salonları

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masöz 6 Temmuz 2015

Rahatlamak için masaj salonları var

Bütün gün çalışıp yorulursunuz. Oturarak çalışıyorsanız beliniz tutulur, ofis işlerinde gün sonunda muhakkak başınız ağrır. İşyeriniz varsa bütün gün ayaktasınızdır, iş bitimi yorgunluktan bitmişsinizdir. Karşılaştığınız sorunlardan sinirlenmişsinizdir. Büyük şehirde yaşıyorsanız trafik ayrı derttir. İşe gitmek için acele etmişsinizdir, dönüş ayrı bir problemdir. Artık dinlenmek, rahatlamak, gevşemek hakkınızdır. Vücudunuza bir armağan verin. Masaj salonuna gidin. Güdül Masaj Salonları sizi bekliyor.

Masaj etkisi

Güne sağlıkla uyanmak, zinde başlamak, çalışanların gücünü yeniden toplaması için modern hayatın bize sunduğu olanaklardan biri masaj salonuna gitmek. Masaj genellikle yorulmuş kas veya sinir sisteminin vücut üzerinden dokunarak, bükerek, ovarak ya da döndürerek rahatlatılması esasına dayanıyor. Mekanik hareketin fizyolojik iyileştirme sağlaması da denebilir.

Burada size yapılacak olan masajlar aslında tarih boyunca uygulanan bir terapi yöntemi. Kökeni üç bin yıl öncesine, Çin’e kadar dayanıyor. Temizliğinden emin olduğunuz, eve yakın, çalışan masör ve masözlerin güvenilir ve güler yüzlü olduğu, kullanılan malzemenin sadece size özel olduğu bir masaj salonunda tarihe dayanan bu terapi yöntemi ile gevşeyip rahatlayacaksınız.  Masaj yöntemi uzak doğuda başlamış olabilir ama hatırlayın, bizimde bir hamam kültürümüz var. İşte masaj salonları bunların birleşmiş hali gibi.

Bölgesel masajlar, köpük masajı,  jakuzi masajı, spor masajı, derin doku masajı gibi çeşitli seçenekleriniz mevcut. Örneğin suyun 1001 mucizesi var demişler, jakuzi masajı suyun bu dinlendiriciliğini veriyor size. Derin doku masajında ise hareketler şiddetli, sert darbeler toksinleri atmanıza yardımcı oluyor. Bölgesel masajlar baş, boyun, omuz, sırt, bel, bacak ve ayaklarınızdaki ağrıları giderip kaslarınızı gevşetiyor, sinirlerinizi yatıştırıyor. Sürekli oturma pozisyonu ve ağır yük taşıma sonucu kamburlaşma, ayakta çalışan kasların gerilmesi ve düğümlenmesi gibi sorunların çözümüne yardımcı oluyor. Özellikle sırt masajı doğrudan sinir bölgesinden başladığı için sinir sistemini çok rahatlatıyor. Ayrıca aromaterapi ve buhar odaları da var. Deney yapan bir doktorun elini yakması ve sonrasında yağ sürünce hızla iyileştiğini fark etmesiyle bulunan aroma terapi yöntemi farklı bir kür.

Güdül masaj salonları size zevkli saatler sunuyor. Güdül, başkent Ankara’nın 90 kilometre kuzeybatısı üzerine kurulmuş, şirin bir yerleşim alanı.  Tarihi Etiler’e kadar uzanıyor. Anadolu Selçuklu Hükümdarları tarafından şimdiki yerine kurulmuş, daha sonra Kayı, Kınık ve Afşar boylarıyla beraber gelişmiş. Kırmir Çayı yanından geçiyor ve gezilecek bir sürü  mağara mevcut. Şimdi artık oraya gitmek için bir nedeniniz daha var; Güdül Masaj Salonları sizi bekliyor.

  • Ankara Lolita Masözler

    Tarafından de 27 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Lolita Masözler İl: Ankara İlçe: Merkez Posta Kodu: 06100 Ankara Lolita Masözler olarak, kaliteli ve sağlığınızı koruyacak olan masaj veren bayanlarız. Piyasadaki diğer bayanlardan son derece farklıyım. Çünkü benim masaj konusunda bir kuralım söz konusu değildir. Seanslarıma erkek müşterilerimin her türlü isteğini yerine getiririm. Bu şekilde onları her açıdan tatmin etmek benim ilk görevimdir. […]