Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Müezzinoğlu Tıbb-ı Nebevi Kongresi’nde

Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masaj Salonu, Ankara Masöz 25 Haziran 2014

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Hz. Muhammed’i Anlama ve Anlatım Derneği’nin Ankara’da düzenlediği “Uluslararası Tıbb-ı Nebevi Kongresi”ne katıldı.

60’dan fazla yerli ve yabancı araştırmacı ve akademisyenin tebliğ sunduğu kongrenin açılışına Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Dr. Sare Davutoğlu katıldı.

Peygamber Efendimizin sağlıklı yaşam, hastalık ve hasta tedavisi konusunda yaptıkları ve tavsiyeleri anlamına gelen “Tıbb-ı Nebevi” konusunda sunumların yapıldığı kongreye ilgi yoğundu.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu burada yaptığı konuşmada şunları söyledi.

Uluslarası Tıbb-ı Nebevi Kongresinin islam dünyasına hayırlı olmasını ümit ediyorum. Tüm dünyada insanlar sağlık alanında yeni bir çok sorunla yüz yüze gelmeye başladı. Bugün ölüme neden olan hastalıkların başında kardiyovasküler, kanser ve kronik hastalıklar geliyor. Bu üç hastalığın en önemli nedenlerine baktığımızda sigara, uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıklarla sağlıksız beslenmeyi görüyoruz. Bu anlamda  her bireye her aileye temel koruyucu sağlık bakışını benimsetmeli, halk sağlığı bakışını anlatmalıyız. Ramazan  arifesindeyiz “oruç tutun, sağlık bulun” diyerek başlangıç yapmak istiyorum.

  • Ankara Lolita Masözler

    Tarafından de 27 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Lolita Masözler İl: Ankara İlçe: Merkez Posta Kodu: 06100 Ankara Lolita Masözler olarak, kaliteli ve sağlığınızı koruyacak olan masaj veren bayanlarız. Piyasadaki diğer bayanlardan son derece farklıyım. Çünkü benim masaj konusunda bir kuralım söz konusu değildir. Seanslarıma erkek müşterilerimin her türlü isteğini yerine getiririm. Bu şekilde onları her açıdan tatmin etmek benim ilk görevimdir. […]