Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Pursaklar Masaj Salonu

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masöz, Masaj Ankara, Masaj Salonu Ankara 15 Temmuz 2015

Pursaklar’da  masajla dinlenin

İş hayatı insanı nasıl da yorar. Trafikte takılıp kalırsınız, sinirlenirsiniz. Ofise gidersiniz, saatlerce oturursunuz, her tarafınız ağrır. İşyerinizde ayakta çalışırsınız, yorulursunuz. Ayaklarıma karasular indi sözü sık sık söylenmeye başlar. Günün sonunda gücünüz tükenmiştir. Nerede rahatlayacaksınız, nerede bütün bu yorgunluktan kurtulacaksınız? Günümüzün yükselen trentlerinden biri sorunun cevabını veriyor. Masaj salonlarında. Kaynağı uzak doğuya kadar giden bu yöntem ile bütün bu stresten kurtulmak mümkün. Evinize yakın bir masaj salonu bulup iş dönüşü uğrayarak yorgunluktan kurtulabilirsiniz.

Masaj nedir?

Masaj sinir ve kas sistemlerini düzeltmek için bilimsel bir yönteme dayanarak vücut dokularına el ya da özel araçlarla uygulanan  işlemdir. 3 bin yıl eskiye dayanır, ilk kez Çinlilerin kullandığı bilinmektedir. Daha sonra tıbbın kurucusu Yunanlı hekim Hipokrat’ın da burkulma ve şişlikleri iyileştirmek için masaj yöntemini uyguladığı biliniyor. Masajla tedavide esas gelişmeyi sağlayanlarsa İsveç’li hekimler olmuştur. Bugün eklem ve kas rahatsızlıklarını gidermek için en çok kullanılan yönteme de  bu yüzden İsveç masajı deniyor. Bu arada yanlış bir kanıyı da düzeltelim; masaj kas gücünün azalmasına engel olmaz ya da yağ birikimlerinin ortadan kalkmasını sağlamaz.

Masaj uygulaması fizyolojik esaslara dayanır, örneğin bir alana yapılan masaj, alttaki iç organlardan gelen ağrıyı azaltır ya da ortadan kaldırır. Kaslara yapılan masaj bir çalışmadan önce uygulanırsa, daha fazla kan hücumunu sağlayarak ve kasları hafifçe ısıtarak onları ekinliğe hazırlar ve aktiviteyi kolaylaştırır. Sporcuların vazgeçemediği şey budur.

Masaj salonları size bu rahatlığı bulmanız için bir fırsat sunuyor. Göz önünde bulundurmanız gereken noktalardan biri seçeceğiniz mekanın kesinlikle hijyenik olması. İşlem sırasında kullanılan sedye örtüsü, kese, terlik, şampuan gibi malzemenin tek kullanımlık olmasına dikkat edin. En önemli konu ise masajın tecrübeli masör ve masözler tarafından yapılmasıdır.

Pursaklar Masaj Salonu size tüm bu imkanları sunuyor. Yoğun bir iş gününün sonunda uğrayacağınız ferah, temiz bir ortam var. Çubuk Ovasında kurulmuş en eski köylerden biri olan Pursaklar şimdilerde Ankara’nın metropol ilçelerinden biri. Adının kavaktan geldiği söyleniyor, kaynak suyu ile biliniyor. Yani tarihe dayalı şifalı sular ve masajla dinlenme yöntemi buralarda hep kullanılıyor. Ankara-Çubuk yolu üzerinde kurulu Pursaklar’da hizmet veren Pursaklar Mesaj Salonu size güler yüz, iyi hizmet, hijyen ve bütün yorgunluklardan kurtulma imkanı sunuyor. Ayaklarıma karasular indi durumundan sanki yeniden doğmuş gibi olduma zevkli bir geçiş yapabilirsiniz.

  • Ankara Lolita Masözler

    Tarafından de 27 Mart 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Lolita Masözler İl: Ankara İlçe: Merkez Posta Kodu: 06100 Ankara Lolita Masözler olarak, kaliteli ve sağlığınızı koruyacak olan masaj veren bayanlarız. Piyasadaki diğer bayanlardan son derece farklıyım. Çünkü benim masaj konusunda bir kuralım söz konusu değildir. Seanslarıma erkek müşterilerimin her türlü isteğini yerine getiririm. Bu şekilde onları her açıdan tatmin etmek benim ilk görevimdir. […]